DOJAZD I WEJŚCIE NA TEREN OWF

DOJAZD I WEJŚCIE NA TEREN OWF
  1. Jak najlepiej dojechać na OWF?
Tegoroczny OWF odbywa się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Można tam dotrzeć zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Pełna informacja dotycząca transportu dostępna będzie wkrótce.
  1. Czy będą dostępne miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami?
Parking dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się najbliżej bramek wejściowych na festiwal na terenie parkingów Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Ponadto, jest możliwość skorzystania z opcji „Kiss and Ride” – bycia podwiezionym bezpośrednio pod wejście na teren OWF.
  1. Co trzeba zrobić, by skorzystać z miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami?
Przy wjeździe na teren festiwalu należy okazać Bilet kategorii D, ważną Kartą Parkingową i uprzednio zakupiony Bilet Parkingowy. Bilety parkingowe dostępne będą wkrótce tu.
  1. Którym wejściem powinny wchodzić osoby posiadające bilet kategorii D?
Osoby z niepełnosprawnościami wchodzą wejściem głównym znajdującym się na terenie parkingów Toru Wyścigów Konnych Służewiec (wejście piesze od strony ul. Puławskiej, wjazd samochodami od strony Al. Wyścigowej). Przy samym wejściu na teren festiwalu będzie dostępna szersza bramka, umożliwiająca swobodne wejście osobom poruszającym się na wózkach.
Przed wejściem na teren festiwalu osoby z niepełnosprawnościami powinny zgłosić się do Punktu Obsługi Priorytetowej. Wyłącznie w tym miejscu można wymienić bilet w kategorii D na opaskę festiwalową dla siebie oraz dla osoby wspierającej uprawniającą do wejścia na teren imprezy. Punkt Obsługi Priorytetowej znajduje się przed bramkami wejściowymi na festiwal.