Bilety 2020

 

ZACHOWAJ SWÓJ BILET!

Zachowując swój bilet na Orange Warsaw Festival 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie.

Na Orange Warsaw Festival 2021 prowadzona jest sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy).

Z uwagi na duże zainteresowanie festiwalem, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w nim i pobranie biletu na nowy termin już teraz.

JEŚLI KUPIŁEŚ BILET W ALTERSKLEPIE, KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ BILET NA NOWY TERMIN

Aby zachować bilety zakupione za pośrednictwem strony internetowej www.ebilet.pl, wybierz odpowiednią opcję w formularzu przesłanym drogą mailową.

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych (kartonikowe) zachowują ważność bez konieczności ponownego kontaktu z punktem sprzedaży.

 

ZAMIEŃ SWÓJ BILET NA VOUCHER I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI!

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, nic straconego!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w AlterSklepie w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku.

Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty przełożonego festiwalu (czyli do 06.06.2021). Na Twoją prośbę możemy przedłużyć jego ważność do 31.08.2021, abyś miał możliwość skorzystania z jeszcze szerszej oferty wydarzeń Alter Art.

JEŚLI KUPIŁEŚ BILET W ALTERSKLEPIE, KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYMIENIĆ BILET NA VOUCHER

Jeżeli kupiłeś bilety w serwisie ebilet.pl, wybierz odpowiednią opcję w otrzymanym powiadomieniu mailowym. Kod vouchera otrzymasz w kolejnej wiadomości.

 

FAQ

Czy mogę poczekać z decyzją o tym, czy chcę zachować swój bilet?

Tak. Niebawem ogłosimy następnych artystów. Staramy się, aby duża część programu festiwalu powróciła w 2021 roku i zachęcamy do pobrania biletu na nowy termin festiwalu.

Przypominamy, że na Orange Warsaw Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Early Bird Tickets. Sprzedaż biletów rozpocznie się od puli Regular Tickets.

Posiadam bilet jednodniowy na OWF 2020. Na jaki dzień będzie obowiązywał w 2021 roku?

Bilety jednodniowe zachowują ważność w następującej konfiguracji:

• Bilet jednodniowy na 05.06.2020 będzie obowiązywał na 04.06.2021

• Bilet jednodniowy na 06.06.2020 będzie obowiązywał na 05.06.2021

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zmiany dat koncertu głównych artystów, będzie możliwość jednokrotnej zamiany potwierdzonych wcześniej biletów.

Nie otrzymałem maila z informacją o moim bilecie, co mam zrobić?

Jeśli zamówienie złożyłeś w:

• AlterSklepie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

• eBilecie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Moje zamówienie obejmuje kilka biletów. Chcę zachować jeden z nich, natomiast pozostałe wymienić na voucher. Czy mogę rozdzielić zamówienie?

Tak, istnieje możliwość rozdzielenia złożonych zamówień. Jeśli zamówienie złożyłeś w:

• AlterSklepie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

• eBilecie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Zakupiłem bilet ze zniżką dla dziecka na OWF 2020 i chcę go zachować na przyszłoroczną edycję festiwalu, ale w 2021 roku moje dziecko kończy 10 lat. Czy bilet mojego dziecka traci ważność?

Z uwagi na zaistniałą sytuację, wyjątkowo w 2021 roku podnosimy limit wieku uprawniający do zniżki dla dzieci do ukończenia 11. roku życia (sprawdź regulamin).

Co to jest voucher?

Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, którego data została zmieniona, możesz wymienić bilety na voucher. Voucher jest środkiem płatniczym, którego wartość wykorzystasz podczas następnych zakupów biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art.

W jaki sposób mogę zrealizować voucher?

Wszystkie vouchery, które otrzymasz w zamian za wymienione bilety, będziesz mógł zrealizować podczas zakupu kolejnych biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art. Wymiany należy dokonać podczas płatności za nowe zamówienie w tym samym serwisie, w którym uzyskano voucher.

Co w przypadku, jeśli posiadane na voucherze środki nie wystarczają na zakup nowych biletów?

Brakującą kwotę można dopłacić za pomocą innych dostępnych form płatności.

Czy środki zebrane na voucherze muszę wykorzystać jednorazowo?

Środki zgromadzone na voucherze możesz wykorzystywać kilkukrotnie, aż do ich wyczerpania.

Jak długo ważny jest voucher?

Wszystkie vouchery otrzymane w zamian za wymienione bilety będzie można zrealizować podczas zakupu kolejnych biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art. Jeśli wymieniłeś swój bilet na OWF 2020 na voucher, będzie on ważny do 06.06.2021. Jest także możliwość przedłużenia jego ważności do 31 sierpnia 2021.

Gdzie sprawdzę termin ważności oraz wartość środków zgromadzonych na voucherze?

Jeśli uzyskałeś voucher w AlterSklepie, wszystkie dane dotyczące Twojego vouchera znajdziesz w zakładce „moje konto” po zalogowaniu się na swoje konto.

Jeśli uzyskałeś voucher w serwisie eBilet, datę ważności vouchera otrzymasz w e-mailu razem z jego kodem. Aby sprawdzić stan środków na voucherze, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta eBilet, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected].

Kupiłem bilet w stacjonarnym punkcie sprzedaży. Gdzie mogę wymienić go na voucher?

Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży nie podlegają wymianie na voucher, natomiast wszystkie zachowują ważność na nowy termin wydarzenia.

Czy mogę wystąpić o zwrot środków?

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.