Bilety 2020 i 2021

ZACHOWAJ SWÓJ BILET!

Na Orange Warsaw Festival 2022 prowadzona jest sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy).

Z uwagi na duże zainteresowanie festiwalem, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w nim i pobranie biletu na nowy termin już teraz.

JEŚLI KUPIŁEŚ BILET W ALTERSKLEPIE, KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ BILET NA NOWY TERMIN

Aby zachować bilety zakupione za pośrednictwem strony internetowej www.ebilet.pl, wybierz odpowiednią opcję w formularzu przesłanym drogą mailową.

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych (kartonikowe) zachowują ważność bez konieczności ponownego kontaktu z punktem sprzedaży.

FAQ

Posiadam bilet jednodniowy na OWF 2020 i 2021. Na jaki dzień będzie obowiązywał w 2022 roku?

Bilety jednodniowe zachowują ważność w następującej konfiguracji:

 

2020

2021

2022

PIERWSZY DZIEŃ

5 CZERWCA

4 CZERWCA

3 CZERWCA

DRUGI DZIEŃ

6 CZERWCA

5 CZERWCA

4 CZERWCA

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zmiany dat koncertu głównych artystów, będzie możliwość jednokrotnej zamiany potwierdzonych wcześniej biletów.

Nie otrzymałem maila z informacją o moim bilecie, co mam zrobić?

Jeśli zamówienie złożyłeś w:

• AlterSklepie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

• eBilecie, kontakt poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.ebilet.pl/kontakt/

Zakupiłem bilet ze zniżką dla dziecka na OWF 2020 i 2021 i chcę go zachować na przyszłoroczną edycję festiwalu, ale w 2022 roku moje dziecko kończy 11 lat. Czy bilet mojego dziecka traci ważność?

Z uwagi na zaistniałą sytuację, w 2022 roku podnosimy limit wieku uprawniający do zniżki dla dzieci do ukończenia 12. roku życia (sprawdź regulamin).