Orange Warsaw Festival w serwisach społecznościowych

Dojazd

Jak do nas dojechać? Najlepiej komunikacją miejską! Dzięki współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w dniach 2-3 czerwca oraz 4 czerwca do godz. 6:00 rano z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej bez konieczności kupna biletów czy używania karty miejskiej!
 
Sugerujemy korzystanie z parkingów działających w systemie P+R, gdzie zakup biletu minimum dobowego, uprawniającego do nieograniczonej liczby przejazdów środkami komunikacji miejskiej w ciągu 24 h od momentu skasowania, uprawnia również do bezpłatnego korzystania z tych parkingów.
 
W najbliższym rejonie Toru Służewiec będą funkcjonowały następujące parkingi P+R: METRO WILANOWSKA, METRO URSYNÓW i METRO STOKŁOSY zlokalizowane wzdłuż linii metra M1.
Można również skorzystać ze specjalnej promocji MyTaxi. Więcej informacji tutaj lub na stronie https://pl.mytaxi.com/owf
 
 
PRZED KONCERTAMI
(z niżej wymienionych przystanków do przystanków WYŚCIGI):
 1. z pętli autobusowej METRO WILANOWSKA:
autobusy: dodatkowa linia 300 (w godz. 14:30-23:00, do godziny 20:30 kursowanie co 10 minut, od 20:30 do ok.23:00 kursowanie odbywa się co 15-20 minut)  uruchomiona dla uczestników koncertów na trasie METRO WILANOWSKA (przystanek 16) – WYŚCIGI (przystanek 01) oraz linie 192, 709, 715, 727 i 739 z innych przystanków na pętli autobusowej
 1. z przystanku METRO WILANOWSKA 05 (przystanek tramwajowy zlokalizowany w ul. Puławskiej w rejonie pętli autobusowej METRO WILANOWSKA)
tramwaje: 4, 10 i 35.
 1. z przystanku METRO URSYNÓW 02  (przystanek  autobusowy zlokalizowany przy  P+R METRO URSYNÓW):
autobus: 136.
 1. z  przystankuURSYNÓW  PŁD.  02  (przystanek   autobusowy   zlokalizowany   
  przy  P+R METRO STOKŁOSY):
autobus: 192.
 1. z przystanku CENTRUM 07 (przystanek tramwajowy zlokalizowany w ul. Marszałkowskiej przed skrzyżowaniem z Al. Jerozolimskimi):
tramwaje: 4 i 35.
 1. z przystanku DW. CENTRALNY 09 (przystanek tramwajowy zlokalizowany w al. Jana Pawła II przed skrzyżowaniem z Al. Jerozolimskimi):
tramwaj: 10.
 1. z przystanku DW. CENTRALNY 02 (przystanek autobusowy zlokalizowany w Al. Jerozolimskich przy budynku Dworca Centralnego):
autobus: 504.
Z centrum Warszawy rekomendujemy jako najszybszy dojazd linią metra M1 do stacji WILANOWSKA, a następnie autobusem linii 300 do przystanku WYŚCIGI.
PO KONCERTACH (z niżej wymienionych przystanków):
 • z przystanku WYŚCIGI 01 (ul. Puławska):
autobus: dodatkowa linia „DO METRA” jednokierunkowo na trasie WYŚCIGI (przystanek 01) - METRO URSYNÓW (przystanek 02). Linia kursuje w godz. 23;00 do około 03:00. Odjazd ostatniego autobusu jest zsynchronizowany z ostatnim kursem metra.
 • z przystanków WYŚCIGI 03 i 04 (ul. Rzymowskiego):
autobus: N34 (kursuje co 30 min. w kierunku OS. KABATY i DW. CENTRALNY).
 
Linia metra M1 kursowała będzie do godz. 3:15 (godz. ostatnich odjazdów z stacji URSYNÓW w obu kierunkach).
 
W tym roku Organizatorzy Orange Warsaw Festival nie zapewniają miejsc parkingowych dla publiczności na terenie festiwalu, dlatego odradzają przyjazd samochodem w rejon Toru Służewiec.
 
 
PARKING ROWEROWY
Na festiwal możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony ul. Puławskiej będzie znajdował się parking na ok. 80 rowerów.