Dojazd

Jak do nas dojechać? Najlepiej komunikacją miejską! Dzięki współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w dniach 1-2 czerwca oraz 3 czerwca do godz. 4:00 rano z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej bez konieczności kupna biletów czy używania karty miejskiej!

PARKINGI P+R – zostaw swój samochód bezpłatnie po zakupie minimum dobowego biletu ZTM, a następnie użyj komunikacji miejskiej

METRO WILANOWSKA

METRO URSYNÓW

METRO STOKŁOSY

NA ORANGE WARSAW FESTIVAL do przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

  1. z przystanku METRO WILANOWSKA (przystanek nr 14)

Autobusy: DODATKOWA LINIA 300 (w godz. 14:30-23:00, do godziny 20:30 kursowanie co 10 minut, od 20:30 do ok. 23:00 kursowanie co 15-20 minut)

Autobusy linii 192, 709, 715, 727, 739

Tramwaje linii 4, 10, 35

  1. z przystanku METRO URSYNÓW

Autobus linii 136

  1. z przystanku URSYNÓW PŁD.

Autobus linii 192

  1. z przystanku CENTRUM

Tramwaje linii 4, 35

  1. z przystanku DW. CENTRALNY

Autobus linii 504

Tramwaj linii 10

  1. Z CENTRUM Warszawy rekomendujemy dojazd linią metra M1 do stacji METRO WILANOWSKA, a następnie autobusem linii 300 do przystanku WYŚCIGI.

Z ORANGE WARSAW FESTIVAL z przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

  1. autobusem - dodatkową linią „DO METRA” jednokierunkowo na trasie WYŚCIGI - METRO URSYNÓW. Linia kursuje od około godz. 23:00 do około 03:00. Odjazd ostatniego autobusu linii „DO METRA” jest zsynchronizowany z ostatnim kursem pociągów metra o godz. 3:15 ze stacji METRO URSYNÓW.
  2. autobusem nocnym linii N34

PARKING ROWEROWY

Na festiwal możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony ul. Puławskiej będzie znajdował się parking na ok. 150 rowerów.

TAKSÓWKĄ NA FESTIWAL

Dzięki aplikacji mytaxi dotrzesz na teren imprezy! Wystarczy, że po rejestracji wpiszesz kod OWF18, a otrzymasz 50 PLN na Pierwszy Przejazd.

To proste:

- Ściągnij i otwórz mytaxi (Android, iOS)

- Kliknij w symbol Menu, a potem przycisk „Płać przez Aplikację”

- Dodaj Sposób Płatności (karta Mastercard, Visa lub PayPal)

- Kliknij przycisk „Kod Promocyjny” i wpisz OWF18

Pamiętaj, żeby zamówić taksówkę z opcją „Płać przez Aplikację”!

Korzystając z mytaxi w dniach 1-2 czerwca do przejazdu na teren lub wracając z Orange Warsaw Festival dla kursów z opcją „Płać przez Aplikację” otrzymasz 50% zniżki, która automatycznie naliczy się w obszarze festiwalu.

Płać 99% mniej za przejazd z opcją mytaxi match dla tych, którzy podzielą się taksówką z kimś, kto jedzie w podobnym kierunku. Wszystkie zniżki dotyczą przejazdów z wykorzystaniem opcji „Płać przez Aplikację”.

Szczegóły na mytaxi.com/OWF

Oznaczone taksówki MYTAXI będą miały swój przystanek na terenie Orange Warsaw Festival, na drodze dojścia między bramkami wejściowymi na festiwal a bramą główną na teren Wyścigów od strony ul. Puławskiej.