FAQ

Co powinienem zrobić, aby mój bilet zachował ważność?

Z uwagi na duże zainteresowanie festiwalem, prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w nim i pobranie biletu na nowy termin już teraz.

Pobrany bilet gwarantuje udział w festiwalu w 2021 roku w najlepszej możliwej cenie.

Jeśli zakupiłeś bilet w AlterSklepie, zaloguj się na swoje konto, z którego kupiłeś bilety, przejdź do zakładki „historia zamówień” i kliknij przycisk „zachowaj bilety”. Twój bilet z nową datą festiwalu możesz pobrać z zakładki „moje bilety”.

Aby zachować bilety zakupione za pośrednictwem strony internetowej www.ebilet.pl, wybierz odpowiednią opcję w formularzu przesłanym drogą mailową.

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych (kartonikowe) zachowują ważność bez konieczności ponownego kontaktu z punktem sprzedaży.

Czy mogę poczekać z decyzją o tym, czy chcę zachować swój bilet?

Tak. Niebawem ogłosimy następnych artystów. Staramy się, aby duża część programu festiwalu powróciła w 2021 roku i zachęcamy do pobrania biletu na nowy termin festiwalu.

Przypominamy, że na Orange Warsaw Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Early Bird Tickets. Sprzedaż biletów rozpocznie się od puli Regular Tickets.

Posiadam bilet jednodniowy na OWF 2020. Na jaki dzień będzie obowiązywał w 2021 roku?

Bilety jednodniowe zachowują ważność w następującej konfiguracji:

• Bilet jednodniowy na 05.06.2020 będzie obowiązywał na 04.06.2021

• Bilet jednodniowy na 06.06.2020 będzie obowiązywał na 05.06.2021

Jednocześnie informujemy, że w przypadku zmiany dat koncertu głównych artystów, będzie możliwość jednokrotnej zamiany potwierdzonych wcześniej biletów.

Moje zamówienie obejmuje kilka biletów. Chcę zachować jeden z nich, natomiast pozostałe wymienić na voucher. Czy mogę rozdzielić zamówienie?

Tak, istnieje możliwość rozdzielenia złożonych zamówień. Jeśli zamówienie złożyłeś w:

• AlterSklepie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

• eBilecie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Zakupiłem bilet ze zniżką dla dziecka na OWF 2020 i chcę go zachować na przyszłoroczną edycję festiwalu, ale w 2021 roku moje dziecko kończy 10 lat. Czy bilet mojego dziecka traci ważność?

Z uwagi na zaistniałą sytuację, wyjątkowo w 2021 roku podnosimy limit wieku uprawniający do zniżki dla dzieci do ukończenia 11. roku życia (sprawdź regulamin).

Nie otrzymałem maila z informacją o moim bilecie, co mam zrobić?

Jeśli zamówienie złożyłeś w:

• AlterSklepie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

• eBilecie, wyślij wiadomość na adres e-mail: [email protected]

Co to jest voucher?

Jeśli z jakichś powodów nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu, którego data została zmieniona, możesz wymienić bilety na voucher. Voucher jest środkiem płatniczym, którego wartość wykorzystasz podczas następnych zakupów biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art.

W jaki sposób mogę przekazać środki z zakupionego przeze mnie biletu na voucher?

Jeśli złożyłeś zamówienie w AlterSklepie, w celu przekazania środków na voucher zaloguj się na swoje konto, z którego kupiłeś bilety, przejdź do zakładki „historia zamówień” i kliknij przycisk „zamień na voucher”. Stan swoich voucherów i datę ich ważności sprawdzisz w zakładce „moje konto”.

Jeżeli natomiast kupiłeś bilety w serwisie ebilet.pl, dostaniesz powiadomienie mailowe, w którym będziesz mieć możliwość wyboru zwrotu na voucher. Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, kod vouchera otrzymasz w kolejnej wiadomości.

W jaki sposób mogę zrealizować voucher?

Wszystkie vouchery, które otrzymasz w zamian za wymienione bilety, będziesz mógł zrealizować podczas zakupu kolejnych biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art. Wymiany należy dokonać podczas płatności za nowe zamówienie w tym samym serwisie, w którym uzyskano voucher.

Co w przypadku, jeśli posiadane na voucherze środki nie wystarczają na zakup nowych biletów?

Brakującą kwotę można dopłacić za pomocą innych dostępnych form płatności.

Czy środki zebrane na voucherze muszę wykorzystać jednorazowo?

Środki zgromadzone na voucherze możesz wykorzystywać kilkukrotnie, aż do ich wyczerpania.

Jak długo ważny jest voucher?

Wszystkie vouchery otrzymane w zamian za wymienione bilety będzie można zrealizować podczas zakupu kolejnych biletów na wydarzenia organizowane przez Alter Art. Jeśli wymieniłeś swój bilet na OWF 2020 na voucher, będzie on ważny do 06.06.2021. Jest także możliwość przedłużenia jego ważności do 31 sierpnia 2021.

Gdzie sprawdzę termin ważności oraz wartość środków zgromadzonych na voucherze?

Jeśli uzyskałeś voucher w AlterSklepie, wszystkie dane dotyczące Twojego vouchera znajdziesz w zakładce „moje konto” po zalogowaniu się na swoje konto.

Jeśli uzyskałeś voucher w serwisie eBilet, datę ważności vouchera otrzymasz w e-mailu razem z jego kodem. Aby sprawdzić stan środków na voucherze, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta eBilet, wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected].

Kupiłem bilet w stacjonarnym punkcie sprzedaży. Gdzie mogę wymienić go na voucher?

Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży nie podlegają wymianie na voucher, natomiast wszystkie zachowują ważność na nowy termin wydarzenia.