Orange Warsaw Festival w serwisach społecznościowych

Partnerzy

Logotypy organizatora, spopnsora tytularnego, sponsora, partnera wydarzenia oraz partnerów

 

ORANGE STREFA

Odwiedź Orange strefę i skorzystaj z darmowego WiFi od Orange oraz innych atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Orange Energia

Naładuj swój telefon w punktach Orange Energia i zrelaksuj się w strefie chillout. Czeka na Ciebie 600 punktów do ładowania tradycyjnego i indukcyjnego.

Orange Love

Pomaluj swoje ciało w technice body marbling. Ten trend podbił serca uczestników największych światowych festiwali. Czas, żeby również u nas wpisał się w dobre festiwalowe zwyczaje. You’re gonna love it!

Orange Recykling

Przynieś niepotrzebne telefony i zdobądź festiwalowe okulary i power banki. A jeśli przyniesiesz ich najwięcej spośród wszystkich uczestników konkursu, nagrodzimy Cię Samsungiem Galaxy S8. Ponadto, za każdy oddany telefon otrzymasz bezpłatne Zaproszenie VR (na prezentację Wirtualnej Rzeczywistości), a za każde 10 telefonów – dodatkowe bezpłatne Zaproszenie VR VIP. Przekonaj się, jak sugestywne mogą być doznania VR wysokiej jakości.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie dostępnym przy stoisku Orange Recykling.

Orange Spotify

W Strefie rozbrzmiewać będzie muzyka od Orange & Spotify. Tu poznasz i wypróbujesz aplikację Spotify. A jeśli jesteś klientem Orange, dowiesz się też, jak skorzystać z najlepszej muzyki ze Spotify Premium przez 3 miesiące w prezencie.

MASTERCARD

Mastercard - logo

Mastercard® jest firmą technologiczną działającą w globalnym obszarze płatności. Obsługujemy najszybszą światową sieć przetwarzania płatności, łączącą konsumentów, instytucje finansowe, punkty handlowo-usługowe, rządy i przedsiębiorstwa. Przetwarzamy transakcje realizowane przez ponad 2 biliony kart płatniczych, w 150 walutach, w ponad 210 krajach i terytoriach na całym świecie. Produkty i rozwiązania Mastercard sprawiają, że wszelkie czynności związane z zakupami, podróżami, prowadzeniem firmy, czy zarządzaniem finansami są łatwiejsze, bezpieczniejsze i bardziej efektywne.

W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat. Wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi prowadzimy szeroko zakrojone działania informacyjne i edukacyjne dla konsumentów, inicjujemy i wspieramy inicjatywy, które mają na celu rozwój obrotu bezgotówkowego w Polsce, a także z sukcesem wprowadzamy na polski rynek innowacyjne technologie płatnicze. Dzięki temu Polska jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie krajów na świecie w obszarze płatności elektronicznych.

DZIELNICA WISŁA

Dzielnica Wisła - logo

Dzielnica Wisła to nieformalna, dziewiętnasta dzielnica Warszawy. Jest miejscem niezapomnianych spotkań mieszkańców stolicy oraz ich gości. Odwiedź nasz nietypowy pawilon i przekonaj się, jak wiele do zaoferowania ma Wisła. Muzyka, wygodne leżaki, piękne widoki i okazała tradycyjna łódź wiślana. Miasto stołeczne Warszawa zaprasza uczestników Orange Warsaw Festival w nietypowy rejs drewnianą szkutą wiślaną, wyposażoną w kapsułę czasu! Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie rzekę za 40 lat. Wymyślmy naszą Wisłę razem, kto wie który z pomysłów się ziści? Może wydamy książkę z Waszymi wiślanymi fantazjami? Jaką radością będzie przeczytać ją w 2057 roku! Z pewnością przyjemne będzie popłynąć w prawdziwy rejs. Każdy kto wrzuci swój pomysł do kapsuły czasu otrzyma kupon na wyprawę po Wiśle na pokładzie łodzi jednego ze stołecznych armatorów. Na suchym festiwalowym lądzie, w naszej szkucie odsapniecie, podziwiając wystawę zdjęć. Spragnieni i ciekawi przygód dowiedzą się wszystkiego o urokach warszawskiej Wisły, bogatej ofercie żeglugi oraz atrakcjach Roku Rzeki Wisły. Rzuć wszystko i chodź nad Wisłę … na Służewcu!

STREFA SZKOCKA

Strefa Szkocka - logo

Nie musisz już lecieć do Szkocji – Szkocja przyjechała prosto do Ciebie i przywiozła to co ma najlepsze. Przyjdź do strefy szkockiej i spędź wyjątkowy czas razem ze swoją ekipą! Wejdź do naszego dzięki grze „Drop of Scotch” i spróbuj co dobrego dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystko to w niepowtarzalnym klimacie destylarni, którego musisz doświadczyć na własnej skórze!

STREFA PIĘKNY I BESTIA

Strefa Piękny i Bestia - logo

Piękny i Bestia to strefa w której łączą się dwie natury – łagodna natura Pięknego oraz tajemnicza i nieokiełzana strona dzikiej Bestii z serca Puszczy Białowieskiej. Przyjdź do strefy i spędź niezapomniany czas ze swoim znajomymi! Czeka na Was klimatyczna strefa chill-out’u, gdzie będziecie mogli odpocząć w naturalnym stylu oraz specjalne stanowisko, gdzie poprzez tatuaż będziecie mogli wyrazić swoją naturę!

NESCAFÉ 3IN1 W NOWYCH, PYSZNYCH SMAKACH!

Nescafe - logo

Studia, pierwsza praca, podróże - żyjesz intensywnie, chcesz czerpać jak najwięcej z życia. To czas poszukiwań, również swojej ulubionej kawy. Idealna kawa? Dodająca energię, delikatna w smaku, dopasowana do Twojego stylu życia – łatwa i szybka w przygotowaniu. Taka właśnie jest NESCAFÉ 3in1!

NESCAFÉ to bardzo szerokie portfolio napojów kawowych typu 3w1, w tym napój kawowy bez cukru 2w1 oraz napoje kawowe o smaku karmelowym. Idealnie dobrane proporcje kawy, cukru i mleka zapewniają zawsze ten sam, aromatyczny smak. I takie właśnie są  napoje kawowe NESCAFÉ 3in1 – zawsze pyszne, mleczne i pięknie pachnące.

I co najważniejsze, są łatwe i szybkie w przygotowaniu - wystarczy jedną saszetkę zalać gorącą wodą i już można rozkoszować się swoim ulubionym napojem kawowym.

PRINGLES

Pringles - logo

Pringles to marka z ponad 40-letnią tradycją. Od konkurencji wyróżnia ją nie tylko doskonały smak chipsów, ale także ich kształt i wyjątkowy sposób pakowania.

Marka cały czas poszerza swoją ofertę i wprowadza nowe, ciekawe smaki. W Polsce dostępne są m. in.: paprykowe, solone, o smaku zielonej cebulki, serowo-cebulowe, octowe i pikantne. Pringles co roku komponuje 30 nowych smaków, a najlepsze z nich wdrażane są do sprzedaży. W porównaniu do innych chipsów, Pringles są lżejsze, mniej tłuste i zawsze chrupiące. Każdy smak warty jest spróbowania!

Pringles – kiedy zaczniesz, nie będziesz mógł przestać! Smacznego!

RED BULL SUMMER EDITION

Red Bull Summer Edition - puszka

SMAK KIWI I JABŁKA.

MOC RED BULLA.

Jeżeli tęsknisz za smakiem kiwi i jabłek, Red Bull Summer Edition jest dla Ciebie.

TYMBARK OPENSPHERE

Tymbark - logo

Tymbark Opensphere to wielki namiot sferyczny otwarty dla wszystkich! Bawimy się na luzie i bez napinki – zbierz swoich znajomych i razem naładujcie baterie przed zabawą na koncertach. Dołączcie do nas w najbardziej wychillowanej strefie na festiwalu!

TORRES WINE TOUR

Wine Tour - logo

Winnice Torres, zdobywca tytułu World’s Most Admired Wine Brand w roku 2017 (Drinks International) jest odbiciem hiszpańskiego dziedzictwa produkcji win i orientacji na jakość. Winnicy Torres udało się połączyć tradycję i innowacje w celu stworzenia win premium w Hiszpanii i Chile. Zapraszamy Was do strefy Torres Wine Tour, gdzie w towarzystwie naszych produktów, poznacie DNA katalońskiej kultury win i globalne trendy w dziedzinie produkcji. Filozofia Rodziny Torres zaczyna się od poszanowania środowiska naturalnego, przybliżymy Wam ideę Organic, Fair Trade oraz Torres Earth.