Partnerzy

Wypocznij w Warszawskiej Strefie Miejskiej

Logo - Zakochaj się w Warszawie

O Waszej Warszawie będzie słychać nie tylko na festiwalu, ale przez cały 2018 rok. Odwiedź Warszawską Strefę Miejską i bądź na bieżąco!

Stolica wybiera Warszawiankę Roku – kobietę zaangażowaną, broniącą wartości, otwartą, autentyczną i przyjazną. Jeśli znasz Warszawiankę Roku (mamę, kuzynkę, nauczycielkę, babcię, sąsiadkę, dziennikarkę czy aktorkę) zgłoś ją do udziału w plebiscycie podczas Orange Warsaw Festival. Na naszym stoisku możesz na chwilę przeistoczyć się w warszawską syrenkę przy pomocy animatorek malujących złote łuski. Kobiecy blask niech się niesie po festiwalu.

Jeśli kochacie wolność tak jak my, uczcijmy to wspólnie. Jest ku temu wspaniała okazja, bo właśnie mija 100 lat odkąd Polska odzyskała niepodległość, a Polki uzyskały prawa wyborcze. Z jakiej wolności korzystacie na co dzień? Wolności słowa, wolności podróżowania, wolności spędzania czasu tak jak lubicie? My chcieliśmy zaprosić Was do wspólnego korzystania ze swobody twórczości artystycznej. W Warszawskiej Strefie Miejskiej wspólnie wykonamy mural. Dodatkowo będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach z plecenia wianków oraz zrobić sobie zdjęcie z kwiatami i wiatrem we włosach. Wszyscy jesteśmywolni, cieszmy się tym wspólnie na Orange Warsaw Festival.

Otwieramy również dla Was strefę wypoczynku z hamakami i leżakami. Bądźcie razem z nami. Koniecznie, bo to Wasza Warszawa!

House of Walkers

House of Walkers - logo

House of Walkers to niezwykle klimatyczna przestrzeń, w której możesz cieszyć się czasem spędzonym wspólnie z przyjaciółmi. Na miejscu, w doskonałej atmosferze, będziesz delektować się tym, co mamy najlepsze. Zadbamy o to, aby każda chwila spędzona w naszej strefie była przyjemnym doświadczeniem, które zapamiętasz na długo. W House of Walkers wspólnie z przyjaciółmi będziesz raczyć się naszymi wyśmienitymi koktajlami i otrzymasz szansę na zdobycie świetnych festiwalowych gadżetów. Swoje fantastyczne chwile uwiecznisz, korzystając z naszej atrakcji – to dzięki niej jeszcze przez długi czas będziesz wspominać momenty spędzone w świecie House of Walkers. Enjoy Together!

Heineken

Heineken - logo

Poczuj muzyczny klimat z Heinekenem! Dzięki nowemu Heinekenowi3 (piwo o niższej zawartości alkoholu), będziecie mogli napić się piwa tuż pod sceną. Dbając o środowisko, będzie on dostępny w zwrotnych kubkach za kaucją, w specjalnie oznaczonych punktach.

Między koncertami zapraszamy oczywiście po idealnie schłodzonego Heinekena do stref gastronomicznych.

STREFA JELENIA

Strefa Jelenia - logo

Jelenie śpią tylko 60-100 minut na dobę, Ty również nie trać czasu i przyjdź ze swoją ekipą do Strefy Jelenia! Czeka na Was klimatyczna strefa oraz specjalne stanowisko, gdzie poprzez tatuaż będziecie mogli wyrazić swoją imprezową naturę! Wspólnie wznieśmy toast za współtworzenie legendy #ktojägniemy

WINE TOUR

Wine Tour - logo

Torres - rodzinna winnica z prawie 150 letnią historią. W 2018 roku po raz kolejny zdobyła tytuł Najbardziej Podziwianej Winnicy na Świecie przyznawany przez ekspertów- dziennikarzy, sommelierów i specjalistów ds. wina magazynu Drinks International.

Dużą wagę przywiązujemy do zrównoważonego rozwoju, upraw ekologicznych i sprawiedliwego handlu na każdym etapie produkcji, co znajduje swoje potwierdzenie w przyznawanych naszym winom certyfikatach Fair Trade i Organic Wine. Działamy zgodnie z ideą: im bardziej dbamy o ziemię, tym lepsze są nasze wina.

Torres jest obecny na Orange Warsaw Festival z projektem Wine Tour , który wiezie ze sobą klimat południa, fiesty, dobrej zabawy i przede wszystkim doskonałego wina.

Pringles

Pringles - logo

Zapraszamy do strefy Pringles, gdzie możecie kupić nasze fantastyczne chipsy, zrelaksować się i odpocząć lub wziąć udział w super konkursach, świetnie się bawić i zdobywać extra nagrody.

SPRITZ ON TOUR

Spritz on Tour - logo

Aperitivo to kwintesencja włoskiego stylu życia. To zwyczaj, który polega na spotkaniach w gronie znajomych i wspólnym wznoszeniu toastów. Wpadnij do naszej strefy z przyjaciółmi i zakosztuj włoskiego „La dolce vita”. Wiadomo, że wszędzie dobrze, ale #happytogether najlepiej.

Tymbark

Tymbark - logo

Tymbark jak co roku chilluje i dostarcza Wam orzeźwienia podczas koncertów na Orange Warsaw Festival. Wpadnij do nas po łyk schłodzonej jabłko-mięty, nowości H2Owoc lub innych napojów, które dodadzą Ci energii do dalszej zabawy!

Red Bull

Red Bull - puszka

RED BULL SUMMER EDITION

SMAK KOKOSA I AKAI.

MOC RED BULLA.

RED BULL KOKOS- AKAI DODA CI LETNICH SKRZYDEŁ.