Partnerzy

WARSZAWA

Zobacz i poczuj dlaczego Warszawa jest Stolicą Wygody, Zieleni i Wolnego Czasu.

W naszej strefie poczujesz się jak u siebie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy strefę relaksu, a w niej leżaki, hamaki, huśtawki. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dali od siebie więcej, dlatego jedna z naszych huśtawek to małe-wielkie dzieło sztuki, obok którego nie sposób przejść bez pamiątkowego selfie.

Stół jako centrum wspólnych warsztatów. Marzy Ci się piękny wianek z żywych kwiatów? Możesz go zrobić. Chcesz niepowtarzalny tatuaż rąk? Szablony i henna czekają w gotowości. A może drzemie w Tobie projektant kolorowej, koralikowej biżuterii? Częstuj się i twórz.

Lubisz planszówki? My też, dlatego będziemy mieć ich całkiem sporo. Gramy?

HOUSE OF WALKERS

House of Walkers to specjalnie zaprojektowana przestrzeń, aby w wyjątkowy sposób, przy ulubionej muzyce, móc się cieszyć czasem spędzanym z przyjaciółmi. Na miejscu, każdy gość będzie mógł doświadczać i delektować się tym, co mamy najlepszego. Zabierzemy Cię w podróż oddającą historię naszej marki i różnorodność smaków naszej whisky.

Dołącz do strefy House of Walkers, smakuj drinki, zbieraj pieczątki aby je wymieniać na festiwalowe pamiątki.

Keep Walking!

TYMBARK

Muzyka, relaks i po prostu dobre wibracje. Wpadnij do ogromnej strefy chillout’u przygotowanej przez Tymbark. To właśnie tutaj w specjalnie zaaranżowanej dwupiętrowej, industrialnej przestrzeni wypełnionej roślinnością, będziesz mógł się zrelaksować wspólnie ze swoimi znajomymi.

Odkryj maksymalnie różnorodny i owocowy świat napojów i poznaj nowy wymiar orzeźwienia bez dodatku cukru. Tymbark Po prostu musująca lemoniada z dodatkiem imbiru i hibiskusa, a może Po prostu napoje z ekstraktem chmielu z wytrawną pomarańczą? Spróbuj nowości i poczuj wakacyjne wibracje razem z Tymbarkiem. Po prostu.

STREFA JELENIA

Jelenie śpią tylko 60-100 minut na dobę, Ty również nie trać czasu i przyjdź ze swoją ekipą do Strefy Jelenia! Czeka na Was klimatyczna strefa oraz specjalne niespodzianki od Jelenia, dzięki którym będziecie mogli wyrazić swoją imprezową naturę! Wspólnie wznieśmy toast za współtworzenie legendy #ktojägniemy

SPRITZ ZONE

APEROL to znany na całym świecie doskonały aperitif, podstawowy składnik orzeźwiającego drinka Aperol Spritz. Ma piękny jasny, pomarańczowy kolor oraz unikalny słodko-gorzki smak. Cała jego niezwykłość tkwi w sekretnej recepturze, która pozostaje niezmieniona od czasu jej utworzenia w 1919 roku.

RED BULL

Jeśli biegając między scenami poczujesz, że przydałyby Ci się skrzydła – wpadnij do festiwalowej strefy Red Bull’a. Złap zimną puszkę i możesz lecieć dalej!”