Orange Warsaw Festival w serwisach społecznościowych

Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

Uwaga! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już dzień przed festiwalem! Jeśli nie chcesz stać w długich kolejkach, spóźnić się na koncert lub chcesz korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie 1 czerwca w godzinach 13:00-20:00. Wymiana będzie się odbywała 2 czerwca w godz. 13:00-1:30 oraz 3 czerwca w godz. 14:00-1:30.

Punkt Info/Kasa biletowa działa 01.06.2016 w godzinach 13:00-20:00 oraz 02-03.06.2017 w godzinach 13:30-01:00. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej. Do biletu doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) 3% wartości biletu.

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest w godzinach 14:00-1:30.

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival można płacić kartą* lub telefonem w technologii zbliżeniowej oraz bonami festiwalowymi (1 bon = 3 PLN).

*Preferowane są płatności Mastercard, ale akceptowane są również inne karty płatnicze.

Bony wymienisz wyłącznie na terenie festiwalu w kasach festiwalowych. Nie wymieniaj ich u osób prywatnych – podrobione nie będą uznawane przez sprzedawców.

Kartę zbliżeniową Mastercard możesz zamówić w swoim banku. Sprawdź na www.mastercard.pl.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będą dostępne 2 bankomaty umożliwiające wypłatę środków. Urządzenia będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na terenie festiwalu. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

ODPOCZYNEK

Na zmęczonych czekać będzie strefa relaksu – do końca festiwalu możecie odpoczywać na leżakach.

MODA

W miasteczku festiwalowym będzie też można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych marek odzieżowych.

EKOPUNKT

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Włącz się w selektywną zbiórkę odpadów na festiwalu i zbieraj plastikowe kubki po napojach 100 bidonów wielorazowego użytku czeka na Was każdego dnia. Zapraszamy do EKOPUNKTU, gdzie dowiesz się, po co odzyskiwać odpady wtórne i jak z nich tworzyć przedmioty codzinnego użytku. Możesz też zobaczyć jak belownica zgniata plastikowe odpady. Festiwal "zazieleniany" jest przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Na terenie festiwalu działa grupa przeszkolonych eko-patroli – wolontariuszy Fundacji Orange.

Świetnie się bawiąc dbajcie razem z nami o środowisko. W tym roku, w określonej strefie, kubki na Orange Warsaw Festival to kubki wielorazowego użytku. Przy pierwszym zakupie napoju, do ceny doliczana jest kaucja zwrotna w wysokości 6 PLN. Po ugaszeniu pragnienia nie wyrzucaj kubka, tylko uzupełnij go w barze o nowy napój (wymień na nowy) lub po prostu oddaj go w jednym z pięciu punktów na terenie festiwalu i odbierz swoją kaucję.

STREFA DZIECI

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

MYTAXI

Dzięki aplikacji mytaxi – Aplikacja Taxi dotrzesz na teren imprezy! Wystarczy, że po rejestracji wpiszesz kod OWF17, a otrzymasz 50 zł na Pierwszy Przejazd. To proste:
Ściągnij i otwórz mytaxi – Aplikacja Taxi (Android, iOS, Windows Phone); kliknij w symbol Menu, a potem przycisk Płać przez Aplikację.

Dodaj Sposób Płatności (karta Mastercard, karta Visa, lub PayPal)
Kliknij przycisk Kod Promocyjny i wpisz OWF17
Pamiętaj, żeby zamówić taksówkę z opcją Płać przez Aplikację!
Korzystając z mytaxi – Aplikacja Taxi, w dniach 2-3 czerwca do przejazdu na teren lub wracając z Orange Warsaw Festival dla kursów z opcją "Płać przez Aplikację" otrzymasz 50% zniżki, która automatycznie naliczy się w obszarze festiwalu.
Oznaczone taksówki MYTAXI będą miały swój przystanek na terenie Orange Warsaw Festival, na drodze dojścia między bramkami wejściowymi na festiwal, a bramą główną na teren Wyścigów od strony ul. Puławskiej.