Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI:

Bilet na opaskę można wymienić tylko osobiście.

Uwaga! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już 2 dni przed festiwalem! Jeśli chcesz szybciej i najwygodniej dostać się na teren festiwalu lub korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie:

31.05 (środa) 15:00-21:00 - WSZYSTKIE karnety i bilety (również kategorii N)

01.06 (czwartek) 13:00 -21:00 - WSZYSTKIE karnety i bilety (również kategorii N)

W dni festiwalowe:

02.06 (piątek) 13:00-1:30 – karnety, bilety na 1. dzień (tego dnia nie wymienisz biletów na 2. dzień!), również kategorii N

03.06 (sobota) 14:00-1:30 – karnety, bilety na 2. dzień, również kategorii N.

Punkt Info/Kasa biletowa zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej działa:

31 maja i 1 czerwca w godzinach działania punktu wymiany biletów na opaski.

2 czerwca oraz 3 czerwca (dni festiwalowe) w godzinach 13:00 – 01:00

Do cen biletów doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) 5% wartości ceny biletu.

 

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest w dni festiwalowe w godzinach:

02.06 (piątek) – godz. 14:00 – 01:30

03.06 (sobota) – godz. 14:00 - 01:30.

 

DOJAZD

Jak do nas dojechać? Najlepiej komunikacją miejską! Dzięki współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w dniach 2-3 czerwca oraz 4 czerwca do godz. 4:00 rano z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej bez konieczności kupna biletów czy używania karty miejskiej! Przypominamy, iż samo posiadanie biletu nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską, konieczna jest założona opaska festiwalowa.

PARKINGI P+R – zostaw swój samochód bezpłatnie po zakupie minimum dobowego biletu ZTM, a następnie użyj komunikacji miejskiej

METRO WILANOWSKA

METRO URSYNÓW

METRO STOKŁOSY

Powyższe parkingi Park & Ride będą otwarte w dni festiwalowe wyjątkowo do godziny 4:30 nad ranem.

NA ORANGE WARSAW FESTIVAL do przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

z przystanku METRO WILANOWSKA

Autobusy: DODATKOWA LINIA 300 (w godz. 14:30-24:00, do godziny 20:30 kursowanie co około 10 minut, od 20:30 do ok. 24:00 kursowanie co około 15-20 minut) - przystanek METRO WILANOWSKA 17

Autobusy linii 192*, 331*, 709, 727, 739 (*tylko w dniu 2.06.2023 r.)

Tramwaje 4, 75

z przystanku METRO URSYNÓW

Autobus linii 136

z przystanku URSYNÓW  PŁD.

Autobus linii 192* (*tylko w dniu 2.06.2023 r.)

z przystanku CENTRUM

Ze względu na trwające remonty zaleca się transport metrem M1 z przystanku Metro Centrum do przystanku Metro Wilanowska, a następnie autobusem linii 300 (z przystanku nr 17)

Tramwaj linii 4

z CENTRUM Warszawy

Ze względu na trwające remonty zaleca się transport metrem M1 z przystanku Metro Centrum do przystanku Metro Wilanowska, a następnie autobusem linii 300 (z przystanku nr 17)

Tramwaj linii 4

Na czas trwania ORANGE WARSAW FESTIVAL linia metra M1 kursować będzie do godziny 3:30 (godzina ostatnich odjazdów ze stacji Ursynów w obu kierunkach)

Z ORANGE WARSAW FESTIVAL z przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

Autobusy: dodatkową linią „DO METRA” jednokierunkowo na trasie WYŚCIGI - METRO URSYNÓW. Linia kursuje od godz. 23:00 do około 04:00* (*odjazd ostatniego autobusu zsynchronizowego z ostatnim kursem pociągów metra o godz. 3:15)

PARKING ROWEROWY

Na Orange Warsaw Festival możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony ul. Puławskiej będzie znajdował się parking na ok. 100 rowerów. Bądź eko!

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności.

Przyjmujemy płatności Waszymi narzędziami płatniczymi jak karty płatnicze, telefony, zegarki i inne gadżety w technologii zbliżeniowej.

Przygotowaliśmy też specjalną kartą przedpłaconą Alter Art, którą można będzie doładować za gotówkę i korzystać na terenie OWF. Karta przedpłacona wydana w 2022 roku, również będzie aktywna.

Na terenie będzie znajdował się jeden punkt wymiany gotówki na karty przedpłacone Alter Art.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będzie dostępny bankomat umożliwiający wypłatę gotówki. Urządzenie będzie dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

W tym roku ponownie tworzymy dodatkową strefę gastronomiczną pomiędzy Warsaw Stage a Trybuną II.

KIDS ZONE

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do Kids Zone, gdzie nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Czekają tam na Was wyjątkowe atrakcje, takie jak dedykowana Strefa Piękna, Artystyczna, Sportowa oraz Konstruktorska i Gier.

Najmłodsi będą mieli do dyspozycji basen z kulkami, piaskownicę oraz różne zabawki i klocki przystosowane dla maluszków. Na nieco starszych czekać będzie trampolina, strzelnica NERF. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Zapraszamy w godzinach 15:00 – 24:00

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

EKOLOGIA

Dzięki wytężonej współpracy wolontariuszy EKO oraz ekip sprzątających udaje nam się zebrać większość plastikowych butelek i aluminiowych puszek po napojach, opakowań papierowych i kartonowych.
 
W odpowiednim zagospodarowaniu zebranych odpadów pomaga pionowa prasa belująca HSM V-Press 610 udostępniona nam przez firmę HSM Polska Sp. z o.o. Belownica ta pozwala na zmniejszenie objętości odpadów opakowaniowych nawet o 95%.
 

FREENOW

Jedź na festiwal z FREENOW - super app mobilności miejskiej. Z kodem OWF23 wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 2 x 15 zł na wszystkie usługi dostępne w aplikacji FREENOW.
Jak to działa:

•          Pobierz aplikację FREENOW (Android, iOS)

•          Stuknij w ustawienia profilu (ikonka w prawym górnym rogu) i w zakładce „Płatności” dodaj jedną z opcji: kartę kredytową lub płatniczą, konto PayPal, Apple Pay lub Google Pay

•          Wejdź w zakładkę „Vouchery”, stuknij w ikonkę plusa i wprowadź kod „OWF23".

Aby skorzystać ze zniżki, zapłać za przejazd przez aplikację.

Jadąc na festiwal zamów tani przejazd w opcji Lite lub wybierz szybką i zwinną hulajnogę. A po koncertach udaj się bezpośrednio na nasz postój, gdzie znajdziesz specjalnie przygotowaną zniżkę 50% na powrót do domu.

Oznaczone auta FREENOW znajdziesz na postoju na terenie Orange Warsaw Festival - między bramą główną Wyścigów (od strony ul. Puławskiej), a bramkami wejściowymi na festiwal.

Użyteczne linki