Praktyczne informacje

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival można płacić zbliżeniowo kartą lub telefonem w technologii zbliżeniowej oraz bonami festiwalowymi.

Bony wymienisz wyłącznie na terenie festiwalu w kasach festiwalowych. Nie wymieniaj ich u osób prywatnych – podrobione nie będą uznawane przez sprzedawców.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będzie można wypłacić pieniądze z bankomatu.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na terenie festiwalu. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

DESIGN

W miasteczku festiwalowym będzie też można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych marek odzieżowych.

EKOPUNKT

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festiwal!

STREFA DZIECI

To już kolejna edycja Orange Warsaw Festival, na którą zapraszamy rodziców wraz z najmłodszymi fanami muzyki. Strefa Kids Zone wypełniona jest atrakcjami dla dzieci w wieku od 0 do 13 lat. W specjalnie przygotowanej przestrzeni, najmłodsi festiwalowicze będą mogli bawić się w bezpiecznym kolorowym, wypełnionym zabawkami kąciku maluszka.
Starsze dzieci będą mogły skorzystać z atrakcji edukacyjnych, gier zespołowych oraz z zajęć manualnych. Profesjonalni animatorzy wypełnią czas festiwalowych dzieci niezapomnianą zabawą.
Uprzejmie przypominamy, iż aby chronić dziecięcy słuch należy pamiętać o korzystaniu z słuchawek ochronnych. Słuchawki będzie można również nabyć na terenie festiwalu.