Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

UWAGA! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już 2 dni przed festiwalem! Jeśli chcesz szybciej i wygodniej dostać się na teren festiwalu lub korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany jest na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej.

Godziny funkcjonowania punktu i rodzaje biletów, które wymienisz danego dnia:

29 i 30 maja, 13:00-22:00 – karnety 2-dniowe, bilety na 1. dzień, bilety na 2. dzień

31 maja, 12:00-1:30 – karnety 2-dniowe, bilety na 1. dzień (tego dnia nie wymienisz biletów na 2. dzień!)

1 czerwca,12:00-1:30 – karnety 2-dniowe, bilety na 2. dzień

PAMIĘTAJ, ABY WYDRUKOWAĆ BILET PRZED UDANIEM SIĘ NA TEREN FESTIWALU DO PUNKTU WYMIANY!

WYMIANY BILETÓW I KARNETÓW NA OPASKĘ MOŻNA DOKONAĆ TYLKO OSOBIŚCIE!

Punkt Info/Kasa biletowa działa 29 i 30 maja 2019 w godz. 13:00-22:00; 31 maja 2019 w godz. 12:00-1:00; 1 czerwca 2019 w godz. 12:00-1:00. Punkt zlokalizowany jest na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej. Do biletu doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) czyli 3% wartości biletu.

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest 31 maja i 1 czerwca w godzinach 14:00-1:30.

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności.  Oznacza to możliwość płacenia własną kartą płatniczą*, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską dla festiwalowiczów w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Osoby posiadające opaski płatnicze z Orange Warsaw Festival 2018 (lub innego festiwalu w roku 2018, gdzie otrzymały taką opaskę) będą mogły płacić nią również w dniach 31 maja – 1 czerwca 2019 roku.

Na terenie festiwalu będą znajdowały się punkty wymiany gotówki na opaski płatnicze z możliwością ich doładowania.

Opaska płatnicza w formie silikonowej bransoletki z kartą pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu daje możliwości płacenia zbliżeniowo na terenie festiwalu i nie tylko**.

*Preferowane są płatności Mastercard, ale akceptowane są również inne karty płatnicze.

**Aby płacić poza festiwalem, należy zarejestrować opaskę.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu są dostępne 2 bankomaty umożliwiające wypłatę środków. Jeden z nich jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

W tym roku ponownie tworzymy dodatkową strefę gastronomiczną pomiędzy Warsaw Stage a Trybuną II.

MODA

W miasteczku festiwalowym będzie można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych projektantów, a także oficjalny merch festiwalowy.

STREFA DZIECI

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

EKOPUNKT

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Zapraszamy do EKOPUNKTU, gdzie przy pomocy belownicy będą zgniatane plastikowe i aluminiowe odpady, a także makulatura. Włącz się w zabawy upcycling’owe w Ekostrefie i dowiedz, jak zmniejszać swój negatywny wpływ na środowisko i dlaczego warto przekazywać do recyklingu zużyty sprzęt. Partnerem akcji jest Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Na terenie festiwalu działa grupa przeszkolonych eko-patroli – wolontariuszy Fundacji Orange.

TAKSÓWKĄ NA FESTIWAL

Oznaczone taksówki MYTAXI będą miały swój postój na drodze między bramą główną Wyścigów (od strony Puławskiej), a bramkami wejściowymi na festiwal.

Więcej informacji na stronie mytaxi