Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI:

Bilet na opaskę można wymienić tylko osobiście.

Uwaga! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już 2 dni przed festiwalem! Jeśli chcesz szybciej i najwygodniej dostać się na teren festiwalu lub korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie:

01.06 (środa) 15:00-21:00 - WSZYSTKIE karnety i bilety (również kategorii N)

02.06 (czwartek) 13:00 -21:00 - WSZYSTKIE karnety i bilety (również kategorii N)

W dni festiwalowe:

03.06 (piątek) 13:00-1:30 – karnety, bilety na 1. dzień (tego dnia nie wymienisz biletów na 2. dzień!), również kategorii N

04.06 (sobota) 14:00-1:30 – karnety, bilety na 2. dzień, również kategorii N.

Punkt Info/Kasa biletowa zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej działa:

01 i 02. czerwca w godzinach działania punktu wymiany biletów na opaski

W dni festiwalowe 03.06 oraz 04.06 13:00 – 01:00

Do biletów doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) 3% wartości biletu.

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest w dni festiwalowe w godzinach 14:00-1:30.

PRZYPOMINAMY, ZE ZACHOWANE Z 2020 ROKU BILETY podlegają wymianie:

JEŚLI KUPIŁEŚ BILET W ALTERSKLEPIE, KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ BILET NA NOWY TERMIN

Aby zachować bilety zakupione za pośrednictwem strony internetowej www.ebilet.pl, wybierz odpowiednią opcję w formularzu przesłanym drogą mailową.

Bilety zakupione w punktach stacjonarnych (kartonikowe) zachowują ważność bez konieczności ponownego kontaktu z punktem sprzedaży.

Bilety jednodniowe zachowują ważność w następującej konfiguracji:

 

2020

2021

2022

PIERWSZY DZIEŃ

5 CZERWCA

4 CZERWCA

3 CZERWCA

DRUGI DZIEŃ

6 CZERWCA

5 CZERWCA

4 CZERWCA

DOJAZD

Jak do nas dojechać? Najlepiej komunikacją miejską! Dzięki współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w dniach 3-4 czerwca oraz 5 czerwca do godz. 4:00 rano z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej bez konieczności kupna biletów czy używania karty miejskiej! Przypominamy, iż samo posiadanie biletu nie upoważnia do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską, konieczna jest założona opaska festiwalowa.

PARKINGI P+R – zostaw swój samochód bezpłatnie po zakupie minimum dobowego biletu ZTM, a następnie użyj komunikacji miejskiej

METRO WILANOWSKA

METRO URSYNÓW

METRO STOKŁOSY

Powyższe parkingi Park & Ride będą otwarte w dni festiwalowe wyjątkowo do godziny 4:30 nad ranem.

NA ORANGE WARSAW FESTIVAL do przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

z przystanku METRO WILANOWSKA

Autobusy: DODATKOWA LINIA 300 (w godz. 14:30-23:00, do godziny 20:30 kursowanie co 10 minut, od 20:30 do ok. 23:00 kursowanie co 15-20 minut) - przystanek METRO WILANOWSKA 17

Autobusy linii 192, 709, 727, 739

Tramwaje 4, 10, 35

z przystanku METRO URSYNÓW

Autobus linii 136

z przystanku URSYNÓW  PŁD.

Autobus linii 192

z przystanku CENTRUM

Tramwaje linii 4, 35

z przystanku DW. CENTRALNY

Autobus linii 504

Tramwaj linii 10

z CENTRUM Warszawy

Rekomendujemy jako najszybszy dojazd linią metra M1 do stacji METRO WILANOWSKA, a następnie autobusem linii 300 (z przystanku nr 17) do przystanku WYŚCIGI.

Z ORANGE WARSAW FESTIVAL z przystanku WYŚCIGI dojedziesz:

Autobusy: dodatkową linią „DO METRA” jednokierunkowo na trasie WYŚCIGI - METRO URSYNÓW. Linia kursuje od godz. 23:00 do około 03:00. Odjazd ostatniego autobusu linii „DO METRA” jest zsynchronizowany z ostatnim kursem pociągów metra o godz. 3:15 ze stacji METRO URSYNÓW.

Autobus linii N34

PARKING ROWEROWY

Na Orange Warsaw Festival możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony ul. Puławskiej będzie znajdował się parking na ok. 100 rowerów. Bądź eko!

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności.

Przyjmujemy płatności Waszymi narzędziami płatniczymi jak karty płatnicze, telefony, zegarki i inne gadżety w technologii zbliżeniowej.

Przygotowaliśmy też specjalną kartą przedpłaconą Alter Art, którą można będzie doładować za gotówkę i korzystać na terenie OWF.

Na terenie będą znajdowały się dwa punkty wymiany gotówki na karty przedpłacone Alter Art.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będzie dostępny bankomat umożliwiający wypłatę gotówki. Urządzenie będzie dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

W tym roku ponownie tworzymy dodatkową strefę gastronomiczną pomiędzy Warsaw Stage a Trybuną II.

STREFA DZIECI

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

EKOLOGIA

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Ważnym elementem produkcji naszego Festiwalu jest dbałość o środowisko oraz dążenie do wprowadzania zrównoważonego rozwoju naszych działań.

Kubki wielorazowego użytku, wprowadzenie biodegradowalnych naczyń, rozbudowana gastronomiczna oferta roślinna to tylko niektóre działania, które podejmujemy w celu aktywizacji ekologii.

Dzięki wytężonej współpracy wolontariuszy EKO oraz ekip sprzątających udaje nam się zebrać większość plastikowych butelek i aluminiowych puszek po napojach, opakowań papierowych i kartonowych.


W odpowiednim zagospodarowaniu zebranych odpadów pomaga pionowa prasa belująca HSM V-Press 610 udostępniona nam przez firmę HSM Polska Sp. z o.o. Belownica ta pozwala na zmniejszenie objętości odpadów opakowaniowych nawet o 95%.

Bądź EKO i przyjedź na festiwal komunikacją miejską!

Razem z Miastem Stołecznym Warszawa umożliwiamy łatwy dojazd na OWF autobusem, metrem oraz tramwajem a przy wejściu na teren festiwalu udostępnimy stojaki na rowery.

Zdecydowana większość napojów będzie podawana w kubkach wielokrotnego użycia. Przy pierwszym zakupie napoju, do ceny doliczana jest kaucja zwrotna w wysokości 10 PLN. Po ugaszeniu pragnienia nie wyrzucaj kubka, tylko uzupełnij go w barze o nowy napój (wymień na nowy) lub po prostu oddaj go w jednym z punktów na terenie festiwalu, a kaucję zwrócimy ci na kartę.

Zwrot środków może trwać do dwóch tygodni. Zwroty na konto są procesowane przez operatora płatności oraz banki dłużej niż ma to miejsce w przypadku zwykłych transakcji płacenia. Jest to związane z indywidualnym sprawdzaniem każdej z tych transakcji ze względów bezpieczeństwa a także, by upewnić się że kwota zwrotu jest odpowiednia, by Klient nie ucierpiał. Prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że środki zostaną zwrócone w najbliższym czasie na kartę, której do tego celu użyto w punkcie zwrotu.

TAKSÓWKĄ NA FESTIWAL

Jedź na festiwal z FREE NOW - super app mobilności miejskiej. Z kodem OWF22 otrzymasz po 15 zł na swoje 2 pierwsze przejazdy z FREE NOW lub wynajem hulajnóg.

Jak to działa:

  • pobierz aplikację FREE NOW (Android, iOS)

  • Kliknij w ustawienia profilu (ikonka w prawym górnym rogu) i w zakładce „Płatności” dodaj jedną z opcji: kartę kredytową lub płatniczą, konto PayPal, Apple Pay lub Google Pay

  • Wejdź w zakładkę „Vouchery”, kliknij w ikonkę plusa i wprowadź kod „OWF22”.

Pamiętaj, by przy zamówieniu wybrać opcję „Płać przez Aplikację”

Jadąc na festiwal zamów tani przejazd w opcji Lite lub wybierz szybką i zwinną hulajnogę. A po koncertach udaj się bezpośrednio na nasz postój, gdzie w dedykowanym miejscu znajdziesz specjalnie przygotowaną zniżkę 50% na swój powrót do domu.

Oznaczone auta FREE NOW będą miały swój postój na terenie Orange Warsaw Festival - na drodze między bramą główną Wyścigów (od strony ul. Puławskiej), a bramkami wejściowymi na festiwal.

Szczegóły na free-now.com/pl/owf

Użyteczne linki