Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

Uwaga! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już 2 dni przed festiwalem! Jeśli chcesz szybciej i najwygodniej dostać się na teren festiwalu lub korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie 30 i 31 maja w godzinach 13:00-20:00. W dni festiwalowe wymiana będzie się odbywała 1 czerwca w godz. 13:00-1:30 oraz 2 czerwca w godz. 14:00-1:30.

Punkt Info/Kasa biletowa działa 30 i 31 maja 2018 w godzinach 13:00-20:00 oraz 1-2.06.2018 w godzinach 13:00-01:00. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej. Do biletu doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) 3% wartości biletu.

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest 1 i 2 czerwca w godzinach 14:00-1:30.

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności. Można będzie płacić własną kartą płatniczą*, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Wejdź na opaska.alterart.pl by zamówić opaskę przed festiwalem, sprawdzić jej stan konta lub ją doładować.

Na terenie festiwalu będą znajdowały się punkty wymiany gotówki na opaski płatnicze.

Opaska płatnicza w formie silikonowej bransoletki z kartą, pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu da możliwości płacenia zbliżeniowo na terenie festiwalu.

*Preferowane są płatności Mastercard, ale akceptowane są również inne karty płatnicze.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będą dostępne 2 bankomaty umożliwiające wypłatę środków. Urządzenia będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

W tym roku tworzymy dodatkową strefę gastronomiczną pomiędzy Warsaw Stage a Trybuną II.

MODA

W miasteczku festiwalowym będzie też można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych projektantów.

STREFA DZIECI

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

EKOPUNKT

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Zapraszamy do EKOPUNKTU, gdzie dowiesz się, po co odzyskiwać surowce wtórne i jak z nich tworzyć przedmioty codzinnego użytku. Możesz też zobaczyć jak belownica zgniata plastik. Festiwal "zazieleniany" jest przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Na terenie festiwalu działa grupa przeszkolonych eko-patroli – wolontariuszy.

Pomóżcie zadbać nam o środowisko. W określonej strefie kubki na Orange Warsaw Festival to kubki wielorazowego użytku. Przy pierwszym zakupie napoju, do ceny doliczana jest kaucja zwrotna w wysokości 6 PLN. Po ugaszeniu pragnienia nie wyrzucaj kubka, tylko uzupełnij go w barze o nowy napój (wymień na nowy) lub po prostu oddaj go w jednym z punktów na terenie festiwalu, a kaucję zwrócimy ci na kartę.

Zwrot może trwać do dwóch tygodni. Zwroty na konto są procesowane przez operatora płatności dłużej niż ma to miejsce w przypadku zwykłych transakcji płacenia. Jest to związane z indywidualnym sprawdzaniem każdej z tych transakcji ze względów bezpieczeństwa a także, by upewnić się że kwota zwrotu jest odpowiednia, by Klient nie ucierpiał. Prosimy o cierpliwość i zapewniamy, że środki zostaną zwrócone w najbliższym czasie na kartę, której do tego celu użyto w punkcie zwrotu.

 

TAKSÓWKĄ NA FESTIWAL

Dzięki aplikacji mytaxi dotrzesz na teren imprezy! Wystarczy, że po rejestracji wpiszesz kod OWF18, a otrzymasz 50 PLN na Pierwszy Przejazd.

To proste:

- Ściągnij i otwórz mytaxi (Android, iOS)

- Kliknij w symbol Menu, a potem przycisk „Płać przez Aplikację”

- Dodaj Sposób Płatności (karta Mastercard, Visa lub PayPal)

- Kliknij przycisk „Kod Promocyjny” i wpisz OWF18

Pamiętaj, żeby zamówić taksówkę z opcją „Płać przez Aplikację”!

Korzystając z mytaxi w dniach 1-2 czerwca do przejazdu na teren lub wracając z Orange Warsaw Festival dla kursów z opcją „Płać przez Aplikację” otrzymasz 50% zniżki, która automatycznie naliczy się w obszarze festiwalu.

Płać 99% mniej za przejazd z opcją mytaxi match dla tych, którzy podzielą się taksówką z kimś, kto jedzie w podobnym kierunku. Wszystkie zniżki dotyczą przejazdów z wykorzystaniem opcji „Płać przez Aplikację”.

Szczegóły na mytaxi.com/OWF

Oznaczone taksówki MYTAXI będą miały swój przystanek na terenie Orange Warsaw Festival, na drodze dojścia między bramkami wejściowymi na festiwal a bramą główną na teren Wyścigów od strony ul. Puławskiej.