Praktyczne informacje

GODZINY OTWARCIA

Festiwal otwieramy o 15:00. Teren otwarty będzie do godziny 2:30 nad ranem.

Uwaga! Specjalnie dla festiwalowiczów uruchamiamy punkt wymiany biletów na opaski już 2 dni przed festiwalem! Jeśli nie chcesz stać w długich kolejkach, spóźnić się na koncert lub chcesz korzystać na podstawie opaski z komunikacji miejskiej w dniach festiwalu, wymień bilet na opaskę jak najwcześniej. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej czynny będzie 30 i 31 maja w godzinach 13:00-20:00. W dni festiwalowe wymiana będzie się odbywała 1 czerwca w godz. 13:00-1:30 oraz 2 czerwca w godz. 14:00-1:30.

Punkt Info/Kasa biletowa działa 30 i 31 maja 2018 w godzinach 13:00-20:00 oraz 1-2.06.2018 w godzinach 13:00-01:00. Punkt zlokalizowany na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec przy bramie wejściowej od strony ul. Puławskiej. Do biletu doliczany będzie koszt obsługi (opłata serwisowa) 3% wartości biletu.

Punkt wymiany biletów VIP na opaski od strony ul. Poleczki czynny jest 1 i 2 czerwca w godzinach 14:00-1:30.

PŁATNOŚCI NA FESTIWALU

Na terenie Orange Warsaw Festival będzie obowiązywał bezgotówkowy system płatności. Można będzie płacić własną kartą płatniczą*, telefonem lub specjalnie przygotowaną opaską w technologii zbliżeniowej Mastercard.

Na terenie festiwalu będą znajdowały się punkty wymiany gotówki na opaski płatnicze.

Opaska płatnicza w formie silikonowej bransoletki z kartą, pełni funkcję karty płatniczej, która po zasileniu da możliwości płacenia zbliżeniowo na terenie festiwalu.

*Preferowane są płatności Mastercard, ale akceptowane są również inne karty płatnicze.

Kartę zbliżeniową Mastercard możesz zamówić w swoim banku. Sprawdź na www.mastercard.pl.

BANKOMAT

Na terenie festiwalu będą dostępne 2 bankomaty umożliwiające wypłatę środków. Urządzenia będą dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

JEDZENIE

Na fanów muzyki będą czekały wyselekcjonowane stoiska gastronomiczne. Zaprosiliśmy do współpracy warszawskich gastronomów, którzy na co dzień prowadzą stacjonarne lokale, ale w trakcie Orange Warsaw Festival wystawią się ze swoimi stoiskami na jego terenie. Wegetarianie i weganie będą wniebowzięci!

W tym roku tworzymy dodatkową strefę gastronomiczną pomiędzy Warsaw Stage a Trybuną II.

MODA

W miasteczku festiwalowym będzie też można kupić ubrania i akcesoria od młodych, niezależnych projektantów.

STREFA DZIECI

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do specjalnej strefy czynnej od 15:00 do 24:00. Nad aktywnościami czuwać będą doświadczeni animatorzy. Mniejsze dzieci będą miały do dyspozycji basen z kulkami, klocki, różne zabawki dostosowane do wieku. Na starszych czekać będą kolorowanki, zabawki XXL, trampolina. Każdego dnia odbywać się będą pokazy ogromnych baniek.

Rodzicom przypominamy, iż w trosce o słuch najmłodszych fanów sugerujemy zabrać dla nich słuchawki ochronne. Jeśli zapomnicie – możecie je kupić w sklepie OWF.

EKOPUNKT

Dbamy o ekologię na Orange Warsaw Festival!

Zapraszamy do EKOPUNKTU, gdzie dowiesz się, po co odzyskiwać odpady wtórne i jak z nich tworzyć przedmioty codzinnego użytku. Możesz też zobaczyć jak belownica zgniata plastikowe odpady. Festiwal "zazieleniany" jest przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Na terenie festiwalu działa grupa przeszkolonych eko-patroli – wolontariuszy.

TAKSÓWKĄ NA FESTIWAL

Dzięki aplikacji mytaxi dotrzesz na teren imprezy! Wystarczy, że po rejestracji wpiszesz kod OWF18, a otrzymasz 50 PLN na Pierwszy Przejazd.

To proste:

- Ściągnij i otwórz mytaxi (Android, iOS)

- Kliknij w symbol Menu, a potem przycisk „Płać przez Aplikację”

- Dodaj Sposób Płatności (karta Mastercard, Visa lub PayPal)

- Kliknij przycisk „Kod Promocyjny” i wpisz OWF18

Pamiętaj, żeby zamówić taksówkę z opcją „Płać przez Aplikację”!

Korzystając z mytaxi w dniach 1-2 czerwca do przejazdu na teren lub wracając z Orange Warsaw Festival dla kursów z opcją „Płać przez Aplikację” otrzymasz 50% zniżki, która automatycznie naliczy się w obszarze festiwalu.

Szczegóły na mytaxi.com/OWF

Oznaczone taksówki MYTAXI będą miały swój przystanek na terenie Orange Warsaw Festival, na drodze dojścia między bramkami wejściowymi na festiwal a bramą główną na teren Wyścigów od strony ul. Puławskiej.