Pozostajemy w kontakcie

24.03.2020

Festiwalowiczki i Festiwalowicze!

Ostatnie tygodnie wywróciły do góry nogami zarówno życie każdego z Was, jak i nasze festiwalowe plany. Przygotowane ogłoszenie kolejnych artystów i zamknięcie programu Orange Warsaw Festival musiały zostać przesunięte.

Pragniemy podkreślić, że zdrowie i bezpieczeństwo na festiwalu jest dla nas absolutnie najważniejsze. Dlatego nieustannie i bardzo szczegółowo monitorujemy sytuację w kraju i na świecie. Jesteśmy w stałym kontakcie z władzami i służbami miasta stołecznego Warszawa, z naszymi artystami i partnerami, w tym z innymi festiwalami.

Zdalne przygotowania do festiwalu wciąż trwają, bierzemy jednak pod uwagę wszystkie możliwe scenariusze i mamy przygotowane rozwiązania awaryjne.

W tych trudnych czasach: trzymajcie się, wspierajcie się nawzajem, przestrzegajcie wszystkich zaleceń dotyczących walki z wirusem i słuchajcie dużo muzyki!

Będzie dobrze!

Śledźcie naszą stronę internetową oraz profile w social mediach, gdzie będziemy się z Wami na bieżąco komunikować i przekazywać wszelkie informacje w miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej.