Tezenis x Orange Warsaw Festival!

31.05.2023

Współpraca Orange Warsaw Festival z Tezenis to obustronne działania promocyjne, a także zapowiedź zupełnie nowej strefy na terenie festiwalu.

„Jak festiwal to na pewno Orange Warsaw, który razem z marką Tezenis tworzy w tym roku niesamowity duet. Specjalnie dla wszystkich fanów Tezenis szykuje niezwykłą, pierwszą na OWF, modową strefę festiwalową z mnóstwem niezwykłych atrakcji: Beauty Station, Fake Piercing, Tattoo Station, Foto budka czy konkursy z nagrodami. Świat mody będzie się przeplatał ze światem muzyki, w otoczeniu magicznej przestrzeni i w towarzystwie gwiazd sceny muzycznej, twórców ze świata social mediów oraz stylistów”- mówi Zuzanna Trzcińska, manager Działu Komunikacji Tezenis

„Tezenis to świetna marka i jesteśmy pewni, że jej obecność w roli sponsora na Orange Warsaw Festival jest zapowiedzią nie tylko wspaniałej współpracy, ale przede wszystkim zupełnie nowych festiwalowych emocji, między innymi dzięki nowej strefie na festiwalu” – powiedziała Ewa Quiam, manager działu Brand Solutions & Sponsoring Alter Art, organizatora Orange Warsaw Festival.