Transport na OWF

02.06.2022

➡ Dzięki współpracy z Miastem Stołecznym Warszawa w dniach 3-4 czerwca oraz 5 czerwca do godz. 4:00 rano z warszawskiego transportu miejskiego skorzystasz na podstawie opaski festiwalowej bez konieczności kupna biletów czy używania karty miejskiej! Szczegóły znajdziesz w zakładce „Praktyczne informacje”. https://bit.ly/3NfH50r

➡ Nie zapewniamy miejsc parkingowych dla publiczności (dostępny będzie jedynie parking dla osób z biletem VIP oraz strefa K+R i parking dla osób z niepełnosprawnościami). Zachęcamy do korzystania z parkingów P+R, komunikacji miejskiej i taksówek.

➡ Ze względu na blokowanie dojazdu dla autobusów festiwalowych jak i ograniczone możliwości przyjęcia zwiększonego ruchu przez okoliczne ulice, odradzamy dojazd pod sam festiwal samochodem.

➡ Na festiwal możesz także przyjechać rowerem! W okolicy bramek wejściowych na teren festiwalu od strony ul. Puławskiej będzie znajdował się parking na ok. 100 rowerów.

➡ Przypominamy również, że dla wszystkich nowych użytkowników FREE NOW została przygotowana specjalna promocja. Szczegóły: https://bit.ly/3aBmVQh

➡ Dla własnego bezpieczeństwa pamiętaj, aby korzystać ze sprawdzonych taksówek.