Zachowaj swój bilet na Orange Warsaw Festival!

17.04.2020

Nowe daty festiwalu: 4 i 5 czerwca 2021

 

ZACHOWAJ SWÓJ BILET!

Zachowując swój bilet na Orange Warsaw Festival 2020 zyskujesz gwarancję udziału w festiwalu w 2021 roku w najlepszej cenie. W ten sposób wspierasz również artystów i cały świat muzyczny w czasach pandemii.

Na Orange Warsaw Festival 2021 nie będzie prowadzona sprzedaż biletów oraz karnetów z puli Early Bird Tickets. Sprzedaż biletów rozpocznie się 1 czerwca br. od puli Regular Tickets w cenie 469 zł (karnet dwudniowy) oraz 309 zł (bilet jednodniowy).

Jesteśmy przekonani, że po tym trudnym czasie, pełnym dystansu i izolacji, w przyszłym roku spotkamy się wszyscy z jeszcze większą energią. Duża część tegorocznego programu powróci, a do tego pojawi się sporo nowych artystów!

Już dzisiaj zapewniamy – to będzie fantastyczna edycja festiwalu!

KLIKNIJ, ABY ZACHOWAĆ BILET

 

 

ZAMIEŃ SWÓJ BILET NA VOUCHER I ZYSKAJ DODATKOWE KORZYŚCI!

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, nic straconego!

Czekają na Ciebie wyjątkowe koncerty, widowiska i festiwale organizowane przez Alter Art.

Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w AlterSklepie w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez nas w 2021 roku.

Voucher o wartości Twojego zamówienia będzie aktywny przez 365 dni od daty przełożonego festiwalu (czyli do 06.06.2021). Na Twoją prośbę możemy przedłużyć jego ważność do 31.08.2021, abyś miał możliwość skorzystania z jeszcze szerszej oferty wydarzeń Alter Art.

KLIKNIJ, ABY WYMIENIĆ BILET NA VOUCHER

 

WIĘCEJ INFORMACJI O ZACHOWANIU I WYMIANIE BILETÓW - KLIK

 

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, możesz wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.