2013

25 maja – pierwszy dzień
Beyoncé, która w Polsce wystąpiła po raz pierwszy, była prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną gwiazdą OWF 2013. Nasz kraj był jednym z jej przystanków w ramach światowego tournée „The Mrs. Carter Show World Tour”. Wokalistce towarzyszył 11-osobowy zespół żeński – 9 tancerek oraz chórek.
Beyoncé wystąpiła jako najważniejsza gwiazda pierwszego dnia festiwalu. Przed nią na scenie zaprezentowali się polski zespół rockowy OCN, raper Tinie Tempah oraz duet Basement Jaxx, który rozkręcił imprezę w rytm housowego brzmienia.
26 maja – drugi dzień
Drugi dzień otworzył grający alternatywnego rocka zespół Lipali z Tomaszem Lipnickim na czele. Chwilę później na scenie pojawił się jeden z najważniejszych zespołów hip-hopowych na świecie – Cypress Hill, który do swojej muzyki wprowadza brzmienia alternatywne, rockowe i heavy metalowe.
Kolejne mocne muzyczne uderzenie należało do legendarnej grupy The Offspring, której takie hity jak „Pretty Fly (For a White Guy)” czy „Why Don’t You Get a Job?” są w Polsce doskonale znane. Na zakończenie Orange Warsaw Festiwal fani usłyszeli taneczne brzmienia z pogranicza electro, dance i big beatu. Wieczór 26 maja 2013 należał bowiem do angielskiego muzyka, kompozytora, DJ i producenta – Fatboy Slim‚a. Jego występowi towarzyszyło niezapomniane widowisko „światło i dźwięk”.
Dzięki doskonałej organizacji i zapraszaniu gwiazd światowego formatu, Orange Warsaw Festiwal wyrósł na lidera podobnych imprez w Polsce i jak pokazują statystyki, z roku na rok przyciąga coraz większe rzesze fanów dobrej muzyki. W wielu przypadkach jest odpowiedzią na życzenie Polaków, aby ulubiona gwiazda wystąpiła w naszym kraju, tak jak w przypadku Beyoncé.

Do zobaczenia na Orange Warsaw Festival 2014.