Orange Polska

Orange od kilkunastu lat wspiera polskie festiwale. Muzyka łączy, wzbudza pozytywne emocje. Także wśród naszych klientów jest wielu fanów muzyki. Angażując się w sponsoring wydarzeń muzycznych, możemy im w tej pasji towarzyszyć, dostarczając im najlepszej rozrywki i niezapomnianych wrażeń - przez całe festiwalowe lato.

Zaczynaliśmy w 2008 roku, współtworząc Orange Warsaw Festival, który wyrósł na największy miejski festiwal w Polsce. Od 2016 roku jesteśmy także sponsorem głównym Open’er Festival Powered by Orange, od wielu lat największego letniego festiwalu w kraju, a dwa lata później dołączyliśmy do Kraków Live Festival.

Wspierane przez nas festiwale to wielkie święta muzyczne, pełne ciekawych brzmień, muzycznych odkryć i gwiazd światowego formatu. Mają swoje stałe miejsce na mapie najważniejszych wydarzeń muzycznych nie tylko w kraju, ale i w Europie. Przyciągają tłumy wiernych fanów, łączą pokolenia.

Pandemia spowodowała, że przez ostatnie dwa lata nie mogliśmy spotykać się na trzech festiwalach muzycznych Orange. Wierzymy, że w tym roku festiwalowa energia wraca ze zdwojoną mocą.

Do zobaczenia!