Orange Warsaw Festival w serwisach społecznościowych

Orange strefa

Orange strefa

Odwiedź Orange strefę i skorzystaj z darmowego WiFi od Orange oraz innych atrakcji, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Orange Energia

Naładuj swój telefon w punktach Orange Energia i zrelaksuj się w strefie chillout. Czeka na Ciebie 600 punktów do ładowania tradycyjnego i indukcyjnego.

Orange Love

Pomaluj swoje ciało w technice body marbling. Ten trend podbił serca uczestników największych  światowych festiwali. Czas, żeby również u nas wpisał się w dobre festiwalowe zwyczaje. You’re gonna love it!

Orange Recykling

Przynieś niepotrzebne telefony i zdobądź festiwalowe okulary i power banki. A jeśli przyniesiesz ich najwięcej spośród wszystkich uczestników konkursu, nagrodzimy Cię Samsungiem Galaxy S8. Ponadto, za każdy oddany telefon otrzymasz bezpłatne Zaproszenie VR (na prezentację Wirtualnej Rzeczywistości), a za każde 10 telefonów – dodatkowe bezpłatne Zaproszenie VR VIP. Przekonaj się, jak sugestywne mogą być doznania VR wysokiej jakości.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie dostępnym przy stoisku Orange Recykling.

Orange Spotify

W Strefie rozbrzmiewać będzie muzyka od Orange & Spotify. Tu poznasz i wypróbujesz aplikację Spotify. A jeśli jesteś klientem Orange, dowiesz się też, jak skorzystać z najlepszej muzyki ze Spotify Premium przez 3 miesiące w prezencie.