Orange strefa

Orange strefa

Korzystaj z darmowego WiFi i dziel się z bliskimi festiwalowymi emocjami. Bawisz się poza Orange strefą? Znajdź punkty darmowego WiFi od Orange na terenie festiwalu.

Orange zbliża

Baw się w rytmie najlepszej muzyki i odkrywaj atrakcje od Orange. Wyobraź sobie technologię, dzięki której staniesz się profesjonalnym DJ’em. Zaproś innych do zabawy, a radość z tworzenia muzyki w grupie będzie jeszcze większa! A jeśli jesteś raczej typem sportowca, sprawdź swoją szybkość na refleksomierzu.

Orange Love

Pomaluj swoje ciało w technice body marbling. Ten trend podbił serca uczestników największych światowych festiwali. Czas, żeby również u nas wpisał się w dobre festiwalowe zwyczaje. You’re gonna love it!

Orange Energia

Naładuj swój telefon w punktach od Orange Energia i zrelaksuj się w strefie chillout. Czeka na Ciebie 200 punktów do ładowania.

Orange Recykling

Nie wiesz, co zrobić z niepotrzebnym już telefonem komórkowym? Przynieś go na Orange Warsaw Festival i wygraj smartfona lub zdobądź upcyklingowe nagrody. Codziennie do wygrania Huawei P20 lite. Przyniesiesz najwięcej telefonów ze wszystkich uczestników konkursu, to nagroda główna - telefon Huawei P20 lite – będzie Twoja!

Im więcej telefonów oddasz, tym więcej nagród zgarniesz:

  • etui na telefon - za 5 telefonów
  • saszetka na biodro - za 10 telefonów.

Liczba nagród ograniczona.